Кошик
1820 відгуків
Нам 9 лет | Рейтинг prom.ua ★★★★★ | 99% позитивных отзывовПодробнее
АГРОЛАВКА - Интернет Агромагазин N1
+380683254505
+380683254505
+380683254505
Отдел продаж
+380664488795
Отдел продаж
+380931363939
Отдел продаж
  • picture 1
  • picture 2

Сітка затінююча огороджувальна для огорожі, парканів 110-160г/кв.м

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Купити захисна затіняюча сітка для огорожі в Україні – магазин агротоварів «Агролавка»

Кожній людині хочеться підтримувати приватність свого життя. Але зробити це не зовсім просто, особливо для власників приватних будинків і дачних ділянках, де не завжди, виходить, сховатися від сторонніх очей за високим парканом. Якщо немає бажання або фінансів на установку дорогої огорожі, захисна сітка для огорожі стане кращим рішенням.

Переваги застосування забірної сітки на ділянці

Забірна захисна сітка лише кілька років тому з'явилася на ринку, але товару вдалося швидко завоювати популярність у споживача. Використовуючи цей матеріал, вдасться створити комфортний мікроклімат на ділянці і захистити себе від цікавості сторонніх осіб.

Якісна захисна сітка забірна справляється відразу з декількома завданнями одночасно, даруючи такі переваги для покупця:

·         створення затишного і комфортного місця для відпочинку;

·         захист від надмірного ультрафіолет завдяки ефекту затінення;

·         створення комбінованих огорож з використанням сітки рабиці;

·         запобігання проникнення комах;

·         декор – зелений матеріал привабливо виглядає на ділянці з будь-яким ландшафтним дизайном.

Сітка захисна для забору дозволяє дешево облагородити прибудинкову територію, особливо якщо порівнювати її собівартість з установкою дорогих огорож.

Установка захисної сітки для огорожі

Зелена захисна забірна сітка купити, легко кріпиться до каркасу. В якості опори для матеріалу можна використовувати дерев'яні рейки, пластикові або металеві труби або доповнювати сіткою вже готові паркан у вигляді сітки рабиці.

Если купить защитную заборную сетку в качестве декоративного элемента, крепить ее можно на специальный металлический каркас с элементами художественной ковки. Такая конструкция эффективно защитит участок не только от солнца и посторонних взглядов, но и сильного ветра, что особенно актуально в осенний и зимний период.

Чтобы оценить все преимущества современных технологий и материалов, купить заборную сетку лучше у проверенного дилера. В интернет-магазине «Агролавка» все товары соответствуют стандартам качества. Защитная сетка для заборов реализуется в виде рулонного материала шириной от 2 до 10 метров. Для удобства хранения и транспортировки, заборная сетка цена которой зависит от маркировки и степени защита, выпускается в сложенном виде – в несколько слоев.