Кошик
1820 відгуків
Нам 9 лет | Рейтинг prom.ua ★★★★★ | 99% позитивных отзывовПодробнее
АГРОЛАВКА - Интернет Агромагазин N1
+380683254505
+380683254505
+380683254505
Отдел продаж
+380664488795
Отдел продаж
+380931363939
Отдел продаж
  • picture 1
  • picture 2

Зрошення і крапельний полив

ВСЕ ДЛЯ КРАПЕЛЬНОГО ЗРОШЕННЯ І ПОЛИВУ!!!

В даному розділі представлені всі види систем крапельного зрошення і поливу найкращої якості за прийнятними цінами. Крім цього, на системи зрошення і поливу діють регулярні знижки, а також спеціальна програма лояльності для наших постійних клієнтів. Для крупнооптових поставок ми розраховуємо ціни на краплинні стрічки індивідуально для кожного клієнта.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 16

Купити крапельне зрошення в Україні за низькою ціною — інтернет-магазин «Агролавка»

Крапельне зрошення є одним з найбільш поширених методів поливу в Україні, який дозволяє подавати воду безпосередньо в прикореневу зону рослин. З кожним роком крапельний полив стає все більш популярним, так як дозволяє з мінімальними тимчасовими витратами добитися максимальної ефективності та результативності.

 

В інтернет-магазині «Агролавка» можна купити крапельний полив, який відповідає всім європейським стандартам і вимогам. Дуже важливо, що тут можна купити стрічки краплинного поливу, без яких неможливо організувати саму систему.

Виробники крапельного поливу в інтернет-магазині «Агролавка»

Немає нічого дивного в тому, що краплинне зрошення в Україні здобуває все більшу популярність. На сторінках магазину «Агролавка» зібрані виробники з найкращою репутацією, які пропонують тільки надійну і якісну продукцію. І це – одне з істотних переваг компанії.

 

Тут можна придбати все необхідне для крапельного поливу в Одесі. З виробників можна знайти продукцію бренду StarTape/Aquaplus. Під цим брендом випускається стрічка відмінної якості, яка має просту конструкцію і є дуже легкою у використанні. Може використовуватися як на поверхні, так і під землею.

 

Також тут можна підібрати продукцію бренду Golden Key – безшовну і цельнотянутую стрічку, яка має високий захист від засмічення. Вона забезпечує необхідну кількість вологи, а також своєчасно доносить в кореневу систему  воду та інші необхідні поживні речовини (добрива, стимулятори росту тощо).

 

Крім цих стрічок, на сторінках «Агролавки» покупці можуть підібрати стрічки краплинного поливу GreenDrip, Hirro Tape і SilverDrip. У будь-якому випадку, можна бути повністю впевненими в її якості.

Чому варто купити стрічку для крапельного зрошення в «Агролавке»?

Тут слід звернути увагу на кілька аспектів:

  • Продукцію виготовляють з високоякісної сировини, що робить її довговічною.

  • Завдяки спеціальним добавкам, вона стійка до ультрафіолету.

  • Може використовуватися при механізованому укладанні.

  • Вона дозволяє доставляти до кореневої системи як воду, так і поживні речовини (добрива, стимулятори росту тощо).

  • Завдяки спеціальним технологіям, забезпечується однорідність поливу водою.

 

Найкращий варіант – купити стрічку крапельного зрошення саме в «Агролавке», адже крім гідного вибору і низьких цін, вона буде доставлена покупцеві з мінімальними тимчасовими витратами.

 
Якщо хочете купити крапельне зрошення в Одесі, Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Херсоні, Черкасах та інших містах України   то тільки в інтернет-магазині «Агролавка».
 
Системи поливу і зрошення мають ряд переваг і економлять багато часу і ресурсів. Вони широко застосовуються на полях, городах, садках, невеликих дачних ділянках і в теплицях. Підходять як для великих фермерів і тепличників так і для дачників і садівників.

У нас Ви знайдете різні системи зрошення і поливу, які підійдуть саме Вам, зокрема:

 

ВАРІАНТИ ПІДКЛЮЧЕННЯ СИСТЕМИ КРАПЕЛЬНОГО ЗРОШЕННЯ

Зрошення та полив