Кошик
1820 відгуків
Нам 9 лет | Рейтинг prom.ua ★★★★★ | 99% позитивных отзывовПодробнее
АГРОЛАВКА - Интернет Агромагазин N1
+380683254505
+380683254505
+380683254505
Отдел продаж
+380664488795
Отдел продаж
+380931363939
Отдел продаж
  • picture 1
  • picture 2

Акарициди

Акарициди - різні хімічні препарати для боротьби з кліщами сільськогосподарських культур, продуктів, з паразитами домашніх тварин і птиці. Акарицидні обробки зон відпочинку є невід'ємною складовою профілактики кліщових інфекцій, таких як кліщовий енцефаліт і хвороба Лайма. До акарицидам відносяться сірка і різні сіро-, хлор - і фосфорорганічні сполуки, деякі перитроиды (циперметрин) і антибіотики (авермектин).
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Купити акарициди за низькою ціною – агромагазин «Агролавка»

Многие виды клещей наносят вред сельскохозяйственным культурам, поэтому требуют уничтожения. Для борьбы с ними разработаны и используются акарициды с различными действующими веществами в составе. Эти средства защиты растений можно применять на открытых грядках и в защищенном грунте, они не оказывают угнетающего действия на растения и почву.

Виды акарицидов от клеща

Акарициди від кліщів діляться на 3 групи:

  1. Специфічні акарициди, що діють тільки на кліщів. Препарати значно відрізняються за складом, вони містять діючі речовини на основі сірки, брому, азотовмісних гетероциклічних сполук.

  2. Інсектоакарициди, знищують не тільки кліщів, але і різних комах-шкідників. До них відносять агросредства на основі препаратів неорганічної сірки, фосфорорганічних сполук і піретроїдів.

  3. Акарофунгициды, які діють проти кліщів і грибів-патогенів.

В рослинництві в основному застосовуються засоби з перших 2 груп.

Застосування акарицидів від кліщів

Можна купити акарициди для обробки овочів, плодових дерев, зернових культур, акарициди для полуниці. У бджільництві ними обробляють докази для лікування бджіл: від варроатозу та інших захворювань, причиною яких є кліщі. Обробка лісопаркових зон від мешкають в них кліщів (в ендемічних районах) проводиться з метою попередження хвороб людей і тварин хворобами, що передаються кліщами.

Ефективність дії препаратів і кількість обробок залежить від стійкості кошти і часу утримання його на рослинах. При великій кількості кліщів потрібно вибирати акарициди зі значною початковою токсичністю. Всі препарати вимагають акуратного й обережного застосування з-за токсичності.

Замовити акарициди можна в інтернет-магазині Агролавка. Вони представлені в рідкому і порошкоподібному вигляді, в упаковках різного об'єму, це дає можливість придбати таку кількість препарату, яке потрібне для використання в приватному або фермерському господарстві. Ціна акарицидів вказана за 1 упаковку. Виробники препаратів відомі в своїй сфері, випускають продукцію вищої якості.

Щоб купити акарициди за низькою ціною в інтернет-магазині «Агролавка», потрібно зробити дзвінок по вказаному телефону, замовити зворотній дзвінок оператора або скористатися формою на сайті.