вверхвниз

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eurodrip |
| Країна виробник | Греція |
| Довжина бухти | 3000 м |
| Товщина стінки | 0.125 мм |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Діаметр | 16 мм |
| Мінімальний робочий тиск | 0.5 Бар |
| Максимальний робочий тиск | 1.3 Бар |
| Відстань між водовипусками/емітером | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина стінки, mil | 5 mil |
| Тип водовипуску | Жорсткий пластиковий емітер |
| Тип стрічки | Суцільнотягнута |
| Матеріал | Поліетилен |
| Стійкість до ультрафіолету | Так |
| Витрата води | 2.6 |
ДЛЯ КРАЩОГО ОПТА ЦЕНИ РОЗВИЧУВАТИ ІНДИВІДУАЛЬНО
Крапельна стрічка Eurodrip Eolos LS 5+mil 60 см 2,6 л/год (3000м).
Мінімальне замовлення — 1 бухта (3000 м).
Гнучка система знижок.
Діаметр 16 мм, суцільновтяна, крапельниця жорстка
Товщина стінки 5+ mil (0,15 мм) — одне- дворічна
Відстань між крапельницями = 60 см
Витрата однієї крапельниці = 2,6 л/год, витрата на 100 м/п = 433 л/год
Крапельне зрошення — це спосіб подавання води прямо в коренезовану зону. Це дає найкращі результати та зменшує витрати води, добрива та інших ресурсів.
Також Ви можете в нас придбати Фільтри
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



