Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-TraXX |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Мінімальний робочий тиск | 0.3 Бар |
| Максимальний робочий тиск | 1.3 Бар |
| Відстань між водовипусками/емітером | 10 см |
| Товщина стінки | 0.125 мм |
| Довжина бухти | 4200 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип водовипуску | Щільовий |
| Товщина стінки, mil | 5 mil |
| Стійкість до ультрафіолету | Так |
ДЛЯ ВЕЛИКОГО ОПТУ ЦІНИ РОЗРАХОВУЮТЬСЯ ІНДИВІДУАЛЬНО
Aqua-TraXX 5mil . Стрічка з щілиноподібної крапельницею. Розрахунковий термін експлуатації ― 1-2 роки. Мінімальне замовлення - 1 бухта 4200м.
Крапельне зрошення - це спосіб подачі води прямо в корнеобитаемую зону. Це дає найкращі результати і зменшує витрати води, добрива та інших ресурсів.
Дана серія представлена відстанями між крапельницями 10, 15, 20 см і водовыливом 0,87 л/год, 1,14 л/год і 1,41 л/ч.
Також Ви можете у нас придбати Насіння
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

