Є ОПТ
-10%
-10%6 днів
Намет Tramp, 2-місний Sunday (73-030)
1 590 ₴
1 431 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2833252810
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunday |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 140 см |
| Висота | 105 см |
Намет Tramp, 2-місний Sunday (73-030)
Туристичний намет - це тимчасове житло з щільної тканини, швидкомонтованих металевих конструкцій, яке захищає від несприятливих погодних умов і забезпечує туриста спальним місцем. Двомісний намет розміром 190х140х105см з матеріалу поліестер 190Т. Підлоговий водонепроникний поліестер щільністю 105г/м2. Фібергласові прути діаметром 8мм і сталеві прути діаметром 16мм. Каркас намету утворюють секційні дуги, виконані з міцного скловолокна, внесений піддашок кріпиться сталевими прутами. Витримує опади до 800мм. Вхід в намет можна використовувати з антимоскітною сіткою або в закритому вигляді (за допомогою блискавок). Має вентиляційне вікно зверху, що закривається.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 431 ₴
