вверхвниз
-10%1 день
Фільтр дисковий 1" 6куб.м/год з муфтами 32мм в комплекті
452 ₴/комплект
407 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 3028231433
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Фільтр дисковий |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір (") | 1 |
| Зовнішня різьба | 1" |
| Діаметр | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Приєднувальний розмір | 32 мм |
| Витрата води (м3/год) | 6 |
| Фільтрація, Меш (Mesh) | 120 |
Фільтр дисковий 1" 6куб.м/год з муфтами 32мм в комплекті (фільтраційний вузол)
ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ ФІЛЬТРА В СИСТЕМІ ПОЛИВУ
| Фільтр дисковий використовується для фільтрації води в крапельної системи. | ![]() |
|
1) Для монтажу фільтра, Вам потрібно швидкозажимний перехід від труби до фільтру. *Діаметр переходу повинен відповідати діаметру труби і діаметру різьби на фільтрі. |
![]() |
| 2) Один вихід переходу кріпиться до фільтру, другий до подаючої труби. | ![]() |
| 3) Варіант монтажу фільтра в системі крапельного поливу. | ![]() |
Ось і все...
Також у нас у продажу є Упакування овочів
Інформація для замовлення
- Ціна: 407 ₴/комплект





