
Крапельна стрічка Eurodrip Eolos Compact CLS 5+mil 20см 1,4 л/год (500м)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 521101229
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eurodrip |
| Країна виробник | Греція |
| Довжина бухти | 500 м |
| Товщина стінки | 0.125 мм |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Діаметр | 16 мм |
| Мінімальний робочий тиск | 0.5 Бар |
| Максимальний робочий тиск | 1.3 Бар |
| Відстань між водовипусками/емітером | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина стінки, mil | 5 mil |
| Тип водовипуску | Жорсткий пластиковий емітер |
| Тип стрічки | Суцільнотягнута |
| Матеріал | Поліетилен |
| Стійкість до ультрафіолету | Так |
| Витрата води | 1.4 |
ДЛЯ ВЕЛИКОГО ОПТУ ЦІНИ РОЗРАХОВУЮТЬСЯ ІНДИВІДУАЛЬНО
Крапельна стрічка Eurodrip Eolos Compact CLS 5+mil 20см 1,4 л/год (500м).
Діаметр 16мм, суцільнотягнені, крапельниця жорстка
Толщина стенки 5+ mil (0,15мм) ― одно- двухлетняя
Расстояние между капельницами = 20см
Капельное орошение ― это способ подачи воды прямо в корнеобитаемую зону. Это даёт наилучшие результаты и уменьшает расходы воды, удобрения и остальных ресурсов.
ИНСТРУКЦИЯ ПО МОНТАЖУ КАПЕЛЬНОЙ ЛЕНТЫ
|
1.Схема полива. Продумайте и нарисуйте схему капельного полива. Подсчитываются виды необходимых фитингов или миникранов, их количество, общая длина капельной ленты и магистральной трубы. |
![]() |
|
2.Источник воды. Установить бак или резервуар на высоту, примерно, 2 - 2.5м выше уровня грядок, для обеспечения минимального давления полива. В зависимости от вида емкости ее можно закрепить или на стене, или установить на подставке. Так же, можно подключиться напрямую к водопроводу или насосу. |
![]() |
|
3.Фильтр Для того, что бы капельная лента не засорялась и служила дольше, укладывать ее необходимо водовыпусками вверх и использовать в начале системы фильтр.
|
![]() |
|
4.Магистральная труба Вывести магистральную трубу к Вашему участку вдоль торцов всех гряд и закрепить ее в нескольких местах. На концах рядов труба заглушивается. В якості магістралі можна використовувати поліетиленову трубу або поливальний шланг. |
![]() |
|
5.Установка стрічки Стрічку крапельну попередньо розрізати на смужки і викласти на грядки. Навпроти кожної грядки просвердлити отвір в магістральній трубі під фітінг або миникран. Встановити фітинг/миникран і підключити стрічку крапельну. |
![]() |
|
Після встановлення ємності, магістральної труби і підключення краплинної стрічки, можна включати подачу води і починати полив ділянки. |
![]() |
Ось і все...
Також Ви можете у нас придбати Фільтри
- Ціна: Ціну уточнюйте









