-15%Сітка овочева 45х75 (до 28кг) фіолетова (ціна за 1000шт) (КРАТНО 2000шт), сітка мішок для овочів (6926)
4 560 ₴/тис. шт.
3 876 ₴/тис. шт.
Мінімальне замовлення — 2 тис. шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 731403875
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Для упаковки картоплі, буряків, баклажанів, червонокачанної капусти, цибулі, часнику, дров |
| Ширина, см | 45 см |
| Вага, г | 22 г |
| Місткість, кг | 28 кг |
| Довжина,см | 75 см |
Сітка овочева 45х75 (до 28кг) фіолетова
Мінімальне замовлення = 2000шт.
*для покупки меншої кількості перейдіть до роздрібного розділу за посиланням:
https://agrolavka.com.ua/ua/g2550206-setka-ovoschnaya-roznitsu
Сітка овочева (сітчастий мішок) 45х75 (до 28кг) червона, зелена, фіолетова призначена для пакування овочевої продукції.
Червоний колір – рекомендується для пакування картоплі, цибулі порей, моркви; фасування овочів за сортами та термінами зберігання.
Фіолетовий колір - рекомендується для пакування картоплі, цибулі, часнику, баклажанів, капусти, фасування овочів за сортами та термінами зберігання.
Вся сітка виготовлена з високоякісної сировини.
*Зважаючи на те, що вартість доставки овочевий сітки істотна, ми змушені відправляти її після передоплати її вартості доставки, або після часткової, або повної передоплати.
Також Ви можете у нас придбати Крапельне зрошення
- Ціна: 3 876 ₴/тис. шт.
- Мінімальне замовлення: 2 тис. шт.
- Спосіб упаковки: 100шт. у зв'язці, 2000шт. в упаковці, 6000шт. в тюку




