Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-TraXX |
| Країна виробник | Румунія |
| Довжина бухти | 3048 м |
| Товщина стінки | 0.15 мм |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Діаметр | 16 мм |
| Мінімальний робочий тиск | 0.3 Бар |
| Максимальний робочий тиск | 1.3 Бар |
| Відстань між водовипусками/емітером | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина стінки, mil | 6 mil |
| Тип водовипуску | Щільовий |
| Матеріал | Поліетилен |
| Стійкість до ультрафіолету | Так |
| Витрата води | 0.87 |
ДЛЯ ВЕЛИКОГО ОПТУ ЦІНИ РОЗРАХОВУЮТЬСЯ ІНДИВІДУАЛЬНО
Aqua-TraXX 6mil 15см. Одно - Дво - річна стрічка з щілиноподібної крапельницею. Відстань між крапельницями 15см. Мінімальне замовлення - 1 бухта 3048м.
Крапельне зрошення - це спосіб подачі води прямо в корнеобитаемую зону. Це дає найкращі результати і зменшує витрати води, добрива та інших ресурсів.
Також Ви можете у нас придбати Фітинги та Миникраны для Крапельних стрічок
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


