Характеристики
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Syngenta |
Країна виробник | Швейцарія |
Культура | Томат |
Тип продукції | Посівний (насіння) |
Індетермінантний Томат,Мамстон F1, (500семян), Syngenta, Швейцарія
ОПИС:
Термін дозрівання: 58-60 день після висадки розсади
Дуже вирівняні за формою і розміром плоди високої якості з середньою вагою 230-250 р.
Велика зелена плодоніжка вигідно відрізняє їх від іншої продукції
Пластичний гібрид, придатний для висадки в дуже ранні терміни (грудень, січень), так і в літньо-осінній період (висадка травень, червень)
Компактна, відкрите рослина з короткими міжвузлями, добре розвивається в будь-яких типах конструкцій і не вимагає великих трудовитрат при догляді
Добре зав'язує і наливає плоди, як при недоліку освітлення при дуже ранніх строках висаджування рослин, так і в умовах високих температур літньо-осіннього обороту
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Для тривалого зберігання і транспортування на великі відстані.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
На відміну від інших рожевоплідних гібридів, плоди Мамстон можуть тривалий час зберігатися на рослині без втрати якості, а не розтріскується при коливаннях температури, зазвичай є проблемою при вирощуванні томатів у літньо-осінньому обороті. Збереження високої якості плодів дозволяє виробникам бути менш залежними від таких факторів, як нестача робочої сили і попит на ринку, та реалізовувати продукцію в зручні терміни з мінімальними втратами.
Має високу ступінь стійкості до великої кількості захворювань: HR: Ff: A-E / Fol: 0-1 (US1-2) / Va, Vd / TMV: 0 / ToMV: 0-2; IR: TYLCV
*Зважаючи на те, що кращі в Україні оригінальні професійні насіння поставляються під замовлення, ми змушені відправляти їх після часткової, або повної передоплати (для підтвердження замовлення).
**Для постійних клієнтів можливі винятки з цього правила.
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 517 ₴/упаковка