Кошик
1820 відгуків
Нам 9 лет | Рейтинг prom.ua ★★★★★ | 99% позитивных отзывовПодробнее
АГРОЛАВКА - Интернет Агромагазин N1
+380683254505
+380683254505
+380683254505
Отдел продаж
+380664488795
Отдел продаж
+380931363939
Отдел продаж
  • picture 1
  • picture 2

Насіння томату

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 20

Купити насіння томатів в Україні — інтернет-магазин «Агролавка»

Томати є одними з найбільш улюблених і часто вирощуваних овочів на більшості садових ділянок. Вони не тільки смачні, але й дуже корисні, а кількість виведених сортів дає можливість вибрати для себе найбільш смачні. Придбати насіння томатів можна в різних місцях, проте краще всього вибирати перевіреного постачальника, що пропонує тільки якісні насіння з хорошою схожість і врожайність. Інтернет-магазин «Агролавка» пропонує величезну кількість насіння томатів від різних селекціонерів.

 

Основні виробники насіння томатів

В інтернет-магазині «Агролавка» можна купити насіння томатів на будь-який смак, починаючи від маленьких черрі і закінчуючи плодами, чий середній вага складає в середньому 200 грам.

На сторінках інтернет-магазину зібрані насіння томатів від кращих світових виробників. Плоди роботи селекціонерів з Швейцарії, Франції, Туреччини, Нідерландів та інших країн представлені саме тут. На сайті представлена повна характеристика насіння кожного запропонованого сорту, починаючи від середньої ваги плоду, терміну дозрівання й закінчуючи реальної фотографією томатів. Незважаючи на те, що насіння привозять з інших країн, вони відмінно приживаються у вітчизняних умовах і добре плодоносять.

 

Правила посадки насіння томатів

Перед покупкою матеріалів для посадки необхідно заздалегідь визначитися, яких цілей потрібно досягти: отримати ранні помідори або у звичайні терміни, висадка буде здійснюватися у теплицю чи відкритий грунт, для чого будуть використовуватися томати: для консервації чи зберігання? Відповіді на всі ці питання допоможуть правильно купити насіння томатів в Одесі і отримати хороший урожай.

Для отримання хорошого врожаю томатів необхідно виростити розсаду. Насіння перед посадкою спочатку готують спеціальним чином:

  1. Для перевірки схожості можна висадити пробну партію з приготованих до посадки насіння томатів.

  2. Знезаражують в 1% розчині марганцівки протягом 20 хвилин, потім промивають чистою водою і підсушують.

Після всіх цих процедур можна сіяти насіння томатів для отримання розсади.

Якщо томат гібридний, високорослий та пізнього терміну дозрівання, то насіння на розсаду рекомендується висаджувати в кінці лютого, а в середині травня томати можна пересаджувати в грунт.

У разі якщо сорт середнього терміну дозрівання, то і розсаду потрібно садити пізніше – на початку березня, а висадження в грунт проводити на першому тижні травня.

А якщо сорт ранній, то і його потрібно сіяти в останніх числах березня, а пересадку в грунт проводити, коли розсада знаходиться у віці двох місяців.

Якісний насіннєвий матеріал – це запорука гарного врожаю. Тому до питання вибору насіння потрібно підійти дуже відповідально і насіння томата в Україні краще всього купувати в перевірених місцях, наприклад в інтернет-магазині «Агролавка».

Если хотите купить семена томатов в Одессе, Киеве, Днепропетровске, Запорожье, Херсоне, Черкассах и других городах Украины — то тільки в інтернет-магазині «Агролавка».